FOTÓKIÁLLÍTÁS NYILT
2013.09.06 18:00
Fotókiállítás nyilt 2013.09.06.-án 18.00-tól Érden a Szepesi Gyula Műv.Házban.
A fényképen mindig két ember van. A fényképész és a néző. Ansel Adams
